Návštěva dopravního hřiště

22.6.2021

Ve čtvrtek 10.6. jsme se vypravili na kolech na dopravní hřiště do Loukova

Po příchodu jsme si společně s panem Horváthem prošli areál dopravního hřiště. Žáci byli upozorněni na nebezpečná místa, na světelnou signalizaci, vlakový přejezd. Zopakovali si pravidla silničního provozu, dopravní značky, jízdu ve správném pruhu… Ukázali jsme si povinnou výbavu kola a zopakovali si dopravní značky. Získané informace jsme si následně procvičili v testu.

V druhé části výuky si žáci vše prakticky procvičili na dopravním hřišti při jízdě na jízdním kole. Společně jsme strávili pěkné dopoledne. Ověřili jsme si, jak důležitá je v silničním provozu nejen opatrnost, ale i vzájemná slušnost.

FOTO

 

PředškoláčekOznámení ředitelky školy o zavedení úplaty za předškolní vzdělávání