McDonald's Cup

10.5.2022

Dne 5.5.2022 se žáci naši školy zúčastnili okresního kola fotbalové soutěže McDonald´s Cup.

Náš tým byl nalosován do čtyřčlenné skupiny společně s týmy ZŠ Oskol Kroměříž, 3. ZŠ Holešov a ZŠ Kvasice. Druhou skupinu tvořily týmy ze ZŠ Bratrství Čechů a Slováků, ZŠ Morkovice a ZŠ Hulín. Ze skupin postupovaly do semifinále první dva týmy.

V prvním našem utkání jsme se střetli s týmem 3. ZŠ Holešov. Týmovou hrou žáci vybojovali vítězství 6:1. V druhém utkání jsme i přes snahu a bojové naladění podlehli favoritu celého turnaje ZŠ Oskol Kroměříž 0:7. O našem postupu tak mělo rozhodnout v pořadí třetí utkání proti fotbalistům ze ZŠ Kvasice. V tomto utkání jsme bohužel nezopakovali bezchybnou hru z našeho prvního utkání a po vyrovnaném boji jsme bohužel podlehli 1:3 a do semifinále jsme tak jen těsně nepostoupili a v konečném pořadí jsme skončili na 5. místě.

  • Soupiska hráčů čtvrtého ročníku:

Dobranský Alan, Burša Milan, Krajcar Vojtěch, Kuželová Anna

  • Soupiska hráčů pátého ročníku:

Kratochvíl Jiří, Kubaník František, Kolařík Marek, Stolařík Filip, Hruška Vít, Blažek Adam, Štajnrtová Ingrid

  • Výsledky zápasů a góly:

Chvalčov – 3. ZŠ Holešov

6         :       1

(Krajcar Vojtěch 3, Kubaník František 2, Kratochvíl Jiří 1)

 

Chvalčov – ZŠ Oskol Kroměříž

0        :       7

 

Chvalčov – ZŠ Kvasice

1         :       3

(Kratochvíl Jiří 1)

Děkujeme panu trenérovi Martinu Kratochvílovi za odborné a klidné vedení našich žáků ve všech utkáních a všem hráčům za úspěšnou reprezentaci školy.

Jana Kubaníková

 

foto zde:

Oznámení ředitelky školy o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023Duben ve školní družině