Den maminek

18.5.2022

Věděli jste, že na celém světě je údajně 2,2 bilionu maminek?

Že Den matek je třetím (hned po Vánocích a Velikonocích) nejčastěji oslavovaným dnem na světě?

Že mezi dárky, které většina maminek ráda dostává k jejich svátku jsou: 1. květiny, 2. bižutérie a 3. sladkosti?

Naše děti obdarovaly svoje maminky svým vystoupením v Kulturním domě.

Celé pásmo uvedly děti z mateřské školy. Jako první zatančili a zacvičili malí Šmoulové z oddělení Berušek, po nich gratulovali písničkou i mluveným slovem starší Kuřátka.

Každá třída základní školy si také připravila svůj program. Prváčci tančili Květinkový tanec, druháčci zazpívali anglicky o Šťastné rodině, třeťáci předvedli netradiční pojetí pohádky O Popelce. Pásmo Maminka je anděl dojalo maminky nejen žáků čtvrté třídy, páťáci ukázali svoji zručnost v Cup songu. Děti školní družiny zatančily ve společné choreografii Buchet je spousta. Společným odpolednem provázel Adam Blažek a Hortensie Horáková.

Velkou pochvalu si zaslouží všechny děti, které se nelekly podia a zvládly svoje vystoupení na jedničku.

Maminkám i všem ostatním divákům děkujeme za podporu a hojnou účast.

Turnaj v miniházené – 3. a 5. třídaOrchestr za mřížemi