Den maminek

15.5.2024

V úterý 14.5.2024 odpoledne proběhla v kulturním domě oslava Dne matek.

Pestrý program zahájily děti z mateřské školky pásmem lidových písní a tanečků. Ve druhé části svého vystoupení předvedly, co už se všechno naučily v hodinách angličtiny.

Program žáků základní školy zahájili malí recitátoři, po nich předvedli svůj tanec na židličkách prváčci. Pohádku O dvanácti měsíčkách ztvárnily děti ze třetí třídy, rocková srdce diváků potěšili svou skladbou čtvrťáci. S netradiční, ale o to zajímavější hodinou hudební výchovy se pochlubili naši páťáci. V hudebním naladění pokračovali country tancem druháci.

Závěrečné poděkování všem maminkám bylo v režii našich nejstarších.  Připomněli nám, co pro každého z nás maminka znamená.

Spokojenost, radost a krásné emoce se projevily i v závěrečné písničce všech dětí a žáků ZŠ a MŠ Chvalčov. Věříme, že maminky potěšil nejen program, ale i drobné dárky, které si pro ně děti připravily.

Velké poděkování patří nejen všem dětem za poctivou přípravu a krásná vystoupení, ale také rodičům  za podporu a přípravu kostýmů.

foto zde

Oznámení ředitelky školy o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025