MŠ - Projektový den "Já do lesa nepojedu"

12.11.2021

Ve středu 10. 11. 2021 se uskutečnil pro děti ze třídy Slluníček projektový den „Já do lesa nepojedu“ pod vedením pana Bc. Miroslava Juráška. „Zvířecí stezkou“ přes les a louky, s velmi poutavým vyprávěním o lese a zvířátkách, nás pan Jurášek dovedl až na mysliveckou chatu na Kozinci, kde bylo pro děti připraveno zázemí odpočinku, svačině, po které následovala prohlídka trofejí a plnění připravených úkolů (poznávání lesních zvířat, rozlišování zvuků, potrava zvěře…). Cestou zpět přes Kozinec si děti prohlédly myslivecký posed a krmeliště. Velké poděkování panu Juráškovi i jeho paní za velmi krásnou přípravu a organizaci tohoto projektového dne. Děkujeme.

foto

Podzim ve školní družiněInformace ke screeningovému testování ve dnech 22.11. a 29.11.2021