Den otevřených dveří a zápis nanečisto

8.4.2024

Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 4.4.2024 proběhl na naší škole již tradiční Den otevřených dveří.

Dopoledne jsme pozvali na návštěvu do vyučování rodiče našich školáků. Pozvání přijali nejen rodiče, ale i prarodiče a blízcí příbuzní. Někteří nezůstali jen v roli pozorovatelů, ale do vyučování se i aktivně zapojili. Všem za hojnou účast i slova uznání moc děkujeme.

Odpoledne jsme otevřeli školu pro budoucí prváčky. Ti si po absolvování Předškoláčku vyzkoušeli zápis nanečisto. Velkou podporou pro ně byli naši žáci, kteří je provázeli všemi aktivitami. Společně malovali, počítali, tvořili, povídali si… Největší úspěch měl program v učebně informatiky. Děti, ale i jejich rodiče, měli možnost „oživit“ roboty, které pro ně naši páťáci naprogramovali.

Děkujeme všem za příjemně strávený den. Na naše budoucí prváčky se těšíme ve čtvrtek 11.4.2024 u zápisu.

Foto zde

Vítání jaraZápis do MŠ