Ahoj školo!

27.6.2024

Jak se již stalo na naší škole tradicí, loučíme se se školním rokem společně a zvesela. Letošní akce Ahoj školo byla opět vydařená. Za velké podpory rodičů a přátel školy postupovaly děti o schůdek výš ve svém pomyslném školním žebříčku. Pro všechny zúčastněné jde o velkou událost, ale nejvíc prožívali tento den předškoláci a páťáci. Všechny předškolní děti slavnostně postoupily do 1.třídy. Vítáme i děti, které budou na naší škole nováčci.

Nejvíce emocí prožívali všichni při loučení páťáků. Jejich program, který si připravili byl vtipný, ale zároveň i velice dojemný. Nezapomněli poděkovat rodičům, všem pedagogům, ale nejvíc svojí paní učitelce.

Námořnické vystoupení si připravily děti z MŠ. Se svým tanečním program potěšily všechny sledující také děti z 1.-4.třídy.

Příjemné odpoledne zpestřil klaun Brdík, který své publikum pobavil a rozesmál.

Děkujeme Klubu rodičů za balíčky pro děti.

Všem dětem přejeme krásné a zábavné prázdniny, všem rodičům zasloužený odpočinek od chystání svačin a hledání zapomenutých sešitů a učebnic. Speciálně naším páťákům přejeme šťastný a úspěšný vstup do další důležité etapy jejich života.

foto zde

Oznámení ředitelky školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2024-2025Slavnostní ukončení školního roku na obecním úřadě – loučení s páťáky