Už je tu zas, vánoční čas…

18.12.2023

Téma letošní výtvarné soutěže motivovalo více než polovinu našich žáků k aktivní účasti.

Byli jsme mile překvapeni, jak děti dokázaly téma pojmout. Sešlo se velké množství výrobků, ale i obrázků s vánoční tématikou. Oceňujeme fantazii, kreativitu a originalitu prací. Náročnost výrobků prozrazovala zapojení všech členů rodiny do procesu tvoření. Věříme, že  společná aktivita posílila rodinné vztahy a naplnila myšlenku adventu, kdy rodina tráví čas společně.

Vyhodnocení nebylo jednoduché. Do rozhodování se zapojili i samotní žáci.

Děkujeme všem aktivním účastníkům nejenom z řad dětí, ale i rodičů a rodinných příslušníků, kteří se zapojili. Výstava originálních betlémů, věnců, stromečků, hvězd, svícnů a jiných dekorací přispěla k navození jedinečné vánoční atmosféry ve škole.

FOTO

Mikuláš naděloval dětem ve škole ve ChvalčověPololetní vysvědčení