Slavnostní zahájení školního roku 2023-2024

5.9.2023

Dne 4. září jsme slavnostně zahájili nový školní rok 2023/2024.  Všechny žáky i jejich rodiče přivítala paní ředitelka s učitelským sborem, za zřizovatele žáky přivítal pan starosta Jan Chlápek. Poté se děti přesunuly do svých tříd.

Pro nové prvňáčky pokračoval slavnostní den v jejich krásně vyzdobené třídě. Poprvé se posadili do lavice, vybrali si svoji značku nebo si popovídalo o tom, na co se v novém školním roce těší nejvíce. Hodně štěstí a úspěchů do budoucích dnů jim popřála paní učitelka Ivana Pagáčová a paní místostarostka Anna Adámková. Domů odcházely děti plné zážitků a s krásnými dárky od školy a obce.

Do nového školního roku přejeme nám všem hodně sil, elánu a trpělivosti, dětem hodně úspěchů a nových zážitků.

Foto zde

Organizace začátku školního roku 2023/2024 Exkurze v Praze