Škola v pohybu

3.10.2022

Naše škola se v letošním roce zapojila do projektu ,,Škola v pohybu“. Projekt organizuje Fotbalová asociace České republiky a je zaměřen na podporu pohybových aktivit v mateřských a základních školách.

V pátek 30.9. jsme i přes nepřízeň počasí uspořádali sportovní den. První hodinu strávili žáci ve svých třídách, kde plnili nejrůznější aktivity na téma sport, sportovní odvětví nebo naši slavní sportovci. Žáci starších ročníků si u příležitosti nedávného 100letého výročí narození  legendárních atletů, manželů, Dany a Emila Zátopkových, připomněli nejvýznamnější momenty z jejich bohaté sportovní kariéry. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde si pro nás pan Petr Posolda (Grassroots trenér mládeže) připravil dvě ukázkové hodiny tělocviku zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj dětí.

O tom, že ukázkové hodiny připravené GTM trenérem stály za to a děti byly doslova nadšené se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

FOTO

 

Exkurze VsetínNávštěva výstavy na Chalupě zahrádkářů