Hostýnská píšťalička 2023

30.1.2023

Osm žáků naší školy se již od loňského prosince poctivě připravovalo pod vedením paní učitelky Konečné a Chvatíkové na hudební soutěž. Letošní ročník Hostýnské píšťaličky 2023 pořádala nově cimbálová muzika Bukovinka. Akce se konala v sobotu 28.1.2023 v prostorách ZUŠ Bystřice pod Hostýnem. Soutěže se zúčastnilo 18 zpěváků, jejichž výkon podpořila svojí hrou cimbálová muzika Bukovinka. Početné publikum svým potleskem ocenilo výkony všech soutěžících. Děkujeme Lucii Vaculíkové, Kristýně Vaculíkové, Amálce Zapletalové, Jendovi Gomolovi, Františku Jakubcovi a Quidu Horákovi za pěknou reprezentaci školy (kvůli nemoci se nemohly zúčastnit Anežka Šípová a Lea Gomolová). 

Naše poděkování patří paní učitelce Konečné, která svůj volný čas věnovala přípravě dětí na soutěž.  

FOTO

Vánoční přáníPředávání vysvědčení trochu jinak