Exkurze v Praze

23.3.2023

V pondělí 20. března se naši páťáci a několik čtvrťáků vydali v brzkých ranních hodinách vlakem do Prahy. Zde absolvovali pod vedením PhDr. Pavla Kočího vzdělávací program s názvem Praha – po stopách Karla IV. Postupně jsme navštívili areál Pražského hradu – Zlatou uličku, Daliborku, Vladislavský sál, Katedrálu sv. Víta, dále jsme se přesunuli na Karlův most a Staroměstské náměstí. Nemohli jsme minout Karlovu univerzitu a naše putování Prahou jsme zakončili na Václavském náměstí.

Žákům se tato poutavá a netradiční forma výuky velmi líbila a doufáme, že si z celodenního putování odnesli nejen spoustu nezapomenutelných zážitků, ale také nových poznatků a informací o vývoji a památkách naše hlavního města.

Foto zde

Den otevřených dveříDen otevřených dveří a zápis „nanečisto“