Den jak malovaný

24.5.2023
Počasí na jedničku, spokojené děti, pohodová cesta autobusem a ZOO plná zvířat. V pondělí 22.5.2023 jsme se celá škola vypravili na školní výlet do ZOO Ostrava. Pro žáky 1.-2.třídy byl připraven výukový program Mláďata v ZOO, kdy se děti dozvěděly, že o mláďata se nemusí vždy starat jen samice a co taková péče o mláďata ve zvířecí říši obnáší. Jednoho z největších suchozemských savců poznali blíže žáci 3.-5.třídy. Prostřednictvím poutavého výkladu se seznámili se slony, zvláštnostmi jejich těla a zajímavostmi z jejich života. Velkým zážitkem a zároveň zkušeností bylo pro děti živé natáčení, možnost rozhovoru s redaktorem. Děti mohly vyjádřit svůj názor na ochranu přírody.
Sváteční den maminekOznámení ředitelky školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2023-2024