Distanční vyučování žáků chvalčovské školy

18.3.2020

Žáci ZŠ Chvalčov a předškoláci MŠ Chvalčov budou vzděláváni tzv. distančním způsobem.  Podrobnější informace o dalším postupu najdete vždy na webových stránkách školy v jednotlivých třídách, jsou zde i uvedeny maily,  které budou sloužit ke komunikaci.

Na jednotlivé e-mailové adresy pošlete jeden váš kontaktní e-mail. Následně již s Vámi a Vašimi dětmi budou komunikovat třídní učitelé, kteří zadají úkoly, postup zpracování a kontroly, popř. upozorní na další možnosti domácí výuky. Již zpracované úkoly zadané v úterý 10.3. neposílejte, zkontrolujeme až po návratu dětí do školy.

MŠ

mschvalcov@seznam.cz