Středa- opakování učiva č.1

24.3.2020

Dobrý večer, posílám vám na středu 25.3. opakování.

Dokument najdete v příloze e- mailu.
Děti mohou psát  do něj přímo na počítači nebo jej po vytištění dopíšou rukou.
Rodiče, vás bych požádal, zda toto opakování můžete po vyplnění poslat ( můžete i skenovat nebo ofotit) .
Na konci dokumentu jsou  kolonky, do kterých děti vyplní pravdivě, zda úkoly psaly sami nebo musely požádat někoho o pomoc. Budou- li potřebovat, pomozte jim, ale nediktujte jim správná řešení, spíš je směřujte tam, kde informace najdou apod. Nenechte je počítat na kalkulačce. Také jim neopravujte chyby.  Sami tak uvidíte, v čem si nejsou jistí a co jim nejde. Chyby opravím a oboduji já a celkový počet bodů zašlu zpět každému.
Čas na práci není rozhodující, pište klidně více dnů, ale poprosím vás o zaslání do pátku 27.3.
                                                                                                                                                        Alena Martínková
Uzavření ZŠ a MŠ, sportovní areálMáme Vás rádi