Příměstské tábory

16.5.2019
  • 1.turnus od 8.7. do 12.7., předběžný zájem 18 dětí, zájemcům byly poslány závazné přihlášky a další dokumentace, kterou je nutno vyplnit a poslat do pátku 24.5. zpět do školy. Dále rodiče dostali lístečky s nabídkou obědů (Pokud děti nenavštěvují školu, nelze účtovat tzv.dotovaný oběd jako v průběhu školního roku. Proto můžeme nabídnout pouze cenu oběda pro ostatní dospělé strávníky,tj.58,-Kč). Lektorky Jitka Frydrychová, Ivana Kocvrlichová, čas 7:00 až 15:00. Náklady jsou hrazeny z projektu.
  • 2.turnus od 15.7. do 19.7., uzavřeno, zájemci se hlásili přímo lektorce Lence Kalužové, tento turnus je bez oběda, protože je zaměřen na vaření. Zájemcům byly poslány závazné přihlášky a další dokumentace, kterou je nutno vyplnit a poslat do pátku 24.5. zpět do školy, čas 7:00 až 15:00. Náklady jsou hrazeny z projektu.

V ostatních nabízených termínech bylo přihlášeno méně zájemců než stanovují podmínky projektu ( méně než 10 účastníků ).

Aktivita je realizovaná v rámci projektu „Dětské kluby a příměstské tábory na Podhostýnsku“, který je realizovaný a financovaný s podporou ESF, Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu.

Turnaj 3.tříd v miniházenéDen matek 15.5.2019