MŠ - Informační schůzka pro rodiče

4.9.2020

Vážení rodiče, rády bychom Vás pozvaly na informační schůzku, která se uskuteční

v úterý 8.9.2020 od 16 hodin ve třídě Sluníček (přízemí vpravo) bez dětí. 

Účast rodičů všech dětí je nezbytná k vyřízení administrativy – podpisy, přihlášení dětí na zájmové a doplňkové činnosti. Také k seznámení s chodem školky, se školním vzdělávacím programem, školním řádem.

Vzhledem k hygienickým opatřením jsme se rozhodly, že informační schůzku uděláme tak, aby se minimalizoval kontakt mezi rodiči. Prosím, vepište se do Vámi vybrané tabulky s časem schůzky (16:00, 16:15, 16:30, 16:45 hodin), který je vyvěšena na nástěnce před třídou Berušek, popř. telefonicky na čísle 573 381 032.

Na schůzce vyřešíme pouze nejnutnější, celý obsah schůzky Vám pošleme na Vámi uvedený email. před začátkem schůzky, prosím, vyčkejte před budovou školy.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Rozvrh hodinPodmínky provozu školy od 1.9.2020