• MÚ BpH – Městský úřad Bystřice pod Hostýnem

Obecní úřad Chvalčov – Stránky Obecního úřadu ve Chvalčově

Sportovní středisko Tesák – Informace o možnostech cestovního ruchu a sportovního vyžití v přírodním parku Hostýnské Vrchy. V letním období informace týkající se turistiky a cykloturistiky. V zimním období zejména nejnovější informace týkající se lyžařských sportů.

Ústav sociální péče Javorník – ÚSP Javorník je koedukované zařízení pro děti a mládež s mentálním postižením od 3 do 26 let, výjimečně i déle. Přijímáni jsou i klienti s přidruženou tělesnou nebo smyslovou vadou, případně i se soudně nařízenou ústavní výchovou.

TJ Chvalčov – oddíl lyžování – Stránky oddílu lyžování

Svatý Hostýn – Oficiální internetové stránky Matice svatohostýnské a duchovní správy

Angličtina – Learningchocolate – Výuka slovíček pomocí her, zvuků a obrázku.

Dopravní výchova – Novinka ! Možnost procvičování hravou formou. Doporučujeme !

Dětské stránky – omalovánky, hádanky, básničky, pohádky, písničky, činnosti, jazyky, průvodce zdravím

Albatros – Knižní nakladatelství Albatros

Alík – Ahoj, já jsem Alík a jsem tady pro všechny holčičky a kluky!

HelpForEnglish.cz – Angličtina na internetu zcela zdarma

Poradna – pedagogicko-psychologická poradna v Kroměříži

Zkola – Seznam a kontakty škol v kraji

Ministerstvo školství – Stránky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Učební materiály EU OPVK

Domek – Nápady pro šikovné ruce

Brydová – Na těchto stránkách se můžete inspirovat nápady pro kreativní tvoření a seznámit se s různými technikami.